Programowanie > Literatura

Programowanie grupowe - strona techniczna

(1/6) > >>

dsk:
Hej,

Byłbym wdzieczny, jeśli ktos kto ma już niezłe doświadczenie w programowaniu grupowym, opisał to zagadnienie od strony technicznej.

Tzn. jak przebiega taka praca, jakich programow sie uzywa (CVS, SVN, SS - z tego co wiem) i ogolnie jak tego typu oprogramowaniem się posługiwać (konfiguracja itp.)

Moze inni forumowicze ocenia ten pomysł?

Będe wdzieczny, pozdrawiam
/dsk

Goliatus:
g[R]eK podczas pierwszej konferencji w Siedlcach miał o tym referat. Może coś się zachowało?

counterClockWise:
Ja skromnie mogę tylko powiedzieć, że zawsze używałem Subversion i jakoś wolę go od CVS.

Koshmaar:

--- Cytuj ---g[R]eK podczas pierwszej konferencji w Siedlcach miał o tym referat. Może coś się zachowało?
--- Koniec cytatu ---

Ja u siebie znalazłem, i pozwolę sobie zachostować gdyż było to udostępnione do obiegu przez orgranizatorów, dodatkowo nie znalazłem tego na stronie IGK.

http://student.agh.edu.pl/~koshmaar/shared/TGK%20I%20-%20referaty.zip

--- Cytuj ---Ja skromnie mogę tylko powiedzieć, że zawsze używałem Subversion i jakoś wolę go od CVS.
--- Koniec cytatu ---

A ja powiem że używałem i tego i tego, przez co mogę z czystym sercem powiedzieć że SVN > CVS :-)

Poza tym, dsk, polecam poguglować i powikipediować, artykułów o tym jest dosyć dużo w sieci.

dsk:

--- Cytat: Koshmaar w Lipiec 08, 2006, 03:35:30 ---
--- Cytuj ---g[R]eK podczas pierwszej konferencji w Siedlcach miał o tym referat. Może coś się zachowało?
--- Koniec cytatu ---

Ja u siebie znalazłem, i pozwolę sobie zachostować gdyż było to udostępnione do obiegu przez orgranizatorów, dodatkowo nie znalazłem tego na stronie IGK.

http://student.agh.edu.pl/~koshmaar/shared/TGK%20I%20-%20referaty.zip

--- Cytuj ---Ja skromnie mogę tylko powiedzieć, że zawsze używałem Subversion i jakoś wolę go od CVS.
--- Koniec cytatu ---

A ja powiem że używałem i tego i tego, przez co mogę z czystym sercem powiedzieć że SVN > CVS :-)

Poza tym, dsk, polecam poguglować i powikipediować, artykułów o tym jest dosyć dużo w sieci.

--- Koniec cytatu ---

dzieki wielkie za link :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej