Autor Wątek: Nie samym kodowaniem człowiek żyje  (Przeczytany 1340 razy)

Offline Immortal

• Użytkownik

# Sierpień 22, 2009, 15:19:20
Znacie Jeffa Atwooda? Albo Joela Spolskyego? Są to goście, którzy nie dość, ze mają wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia na temat tworzenia oprogramowania, to jeszcze potrafią pisać z jajem. Jeśli nie znacie ich "twórczości", to polecam odwiedzić stronkę DevBlogi - razem ze znajomym zamieszczamy tam tłumaczenia ich blogów.

http://www.devblogi.pl/

Życzę przyjemnej lektury!

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Sierpień 23, 2009, 11:53:28
Mam Waszego bloga w RSSach (jak również kilka tych, z których czerpiecie materiały, a na które zdążyłem natrafić wcześniej). Plus ode mnie - wybieracie i tłumaczycie wg mnie ciekawe i warte uwagi teksty. :)

Offline Koshmaar

• Użytkownik
    • Homepage

# Sierpień 26, 2009, 00:31:57
Po tytule tematu spodziewałem się czegoś bardziej imprezowego :) a tu mimo wszystko dalej o kodzeniu :)

Oczywiście znamy i lubimy obu panów na J :) bardziej jajcarski i high level IMHO jest Joel, Jeff z kolei jest bardziej techniczny. Kudos za tłumaczenia, młodszym programistom którzy nie znają wystarczająco dobrze anglika mogą się przydać... pytanie (retoryczne) tylko czy najlepszym sposobem nauczenia się jakiegoś języka nie jest po prostu używanie go? w takim wypadku byłoby to dla nich kontraproduktywne czytać po polsku, a i wy moglibyście robić coś bardziej produktywnego niż tłumaczenia. Ale to wasza decyzja.

Btw teraz możecie także Rega tłumaczyć :P