Autor Wątek: J2ME - automat generujący jar/jad  (Przeczytany 912 razy)

Offline Adam B

• Użytkownik

# Lipiec 09, 2009, 12:56:35
WItam,
chciałem się spytać czy ktoś już miał do czynienia z podobnym problemem generowania jarów/jadów? Z poziomu innego programu. Zastanawiam jak się w ogole zabrać do problemu? Podejrzewam że najłatwiej będzie mieć gdzieś pliki class na boku i Program jakiś by tworzył plik txt z którego by były brane informacje do aplikacji - czyli taki język skryptowy? CO o tym sądzicie ?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Yarek

• Użytkownik

# Lipiec 09, 2009, 13:07:58
Niezupełnie rozumiem o co ci chodzi??
Taką generację Jara zapewnia bodajże samo WTK na podstawie utworzonego projektu. Polecam korzystać z jakiegoś edytora w stylu Netbeans/Eclipse, który to zrobi za ciebie.

A jeśli już chcesz samemu robić to kompresor JARa + odpowiedni plik manifestu + klasy + zasoby i po problemie

Offline Adam B

• Użytkownik

# Lipiec 09, 2009, 18:40:35
musze zrobić coś takiego że program generuje mi paczki na podstawie informacji które se ktoś tam wpisze np zaznaczy zdjęcie, napisze pod nim podpis itp. Osoba która kompletnie nie zna się na programowaniu ma stworzyć grę.

Więc pomyślałem że najłatwiej zrobić język skryptowy który program by obsługiwał odpowiednio, a program tworzył by skrypt. Skrypt + grafiki + inne gotowe już wcześniej klasy by się pakowały i tyle ?

Offline Adam B

• Użytkownik

# Lipiec 10, 2009, 00:55:03
heh nawet coś już działa ;)
zdjęcie wczytuje którego numer mam podany w skrypcie oraz teksty ;) oczywiście to nic wyrafinowanego, żadnych pętli ani if'ów ten skryptowy język nie będzie obsługiwać no ale do przodu ! :D