Autor Wątek: Programista poszukuje teamu  (Przeczytany 2152 razy)

Offline golab

• Użytkownik

# Czerwiec 21, 2006, 11:27:26
Poszukuje temu z którym bym się nauczuł pracy w grupie i nabrał doświadczenia przy więkrzych projektach, moje dotychczasowe projekty upadały poniewaz najpierw programowałem a dopiero póżniej planowałem co się kończyło ciągłymi poprawkami w kodzie i stratą zapału do pracy.

Potrafie:
programować w c/c++,perl,bash,podstawy asm
mam troche doświadczenia w opengl, sdl, programowaniu sieciowym i karzystaniu z bazy MySql

Dodam jeszcz że głównie programuje pod linuxem

gg: 6465387 golab@pieklo.org

// EDIT by Q8 - dobra rada: zwracaj wieksza uwage na to co i jak piszesz
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2006, 19:03:38 wysłana przez Queight »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Wyszo

• Użytkownik

# Czerwiec 21, 2006, 16:33:40
Prawdę mówiąc myślę, że powinieneś raczej przejrzeć warsztat i kierować request bezpośrednio do autora gry/ leadera teamu. Najlepiej żebyś od razu pokazywał swoje dotychczasowe prace, inaczaj wszyscy będą podchodzili do twojego ogłoszenia co najmniej sceptycznie.

Tu na prawdę kręci się sporo programistów. Dlaczego akurat Ty?

Offline Silther

• Użytkownik

# Czerwiec 21, 2006, 17:03:46
moje dotychczasowe projekty upadały poniewaz najpierw programowałem a dopiero póżniej planowałem co się kończyło ciągłymi poprawkami w kodzie i stratą zapału do pracy.
Następnym razem tego nie pisz, robisz sobie antyreklamę.

Offline golab

• Użytkownik

# Czerwiec 21, 2006, 17:13:36
Mały przykład moich umiejętności,jak widać grafikiem jestem kiepskim(postać pożyczona z innej gry)
http://www.g0l4b.republika.pl/scren.png

Offline matyssek

• Użytkownik

# Czerwiec 21, 2006, 18:16:59
Mały przykład moich umiejętności,jak widać grafikiem jestem kiepskim(postać pożyczona z innej gry)
http://www.g0l4b.republika.pl/scren.png

Reklamować to Ty się nie umiesz... - patrz post Czomolungmy :P
Rada na przyszłość - takimi tekstami to tylko odstraszasz od siebie innych programistów - szukam teamu, jestem słabym grafikiem, który nigdy nie kończy projektów bo najpierw robi a potem myśli - nie traktuj tego, że chcę Cię obrazić, ale tyle można się dowiedzieć z Twoich postów.

pozdrawiam

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Czerwiec 21, 2006, 22:23:23
Przynajmniej szczery. Chociaż wiem, że to teraz takie niepopularne, dlatego nie ma nic dziwnego waszych reakcjach. Lepiej kiedy ktoś ogłasza wszem i w obec jaki to jest masta koda i co to on nie potrafi / nie zrobił / nie zrobi :)

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Czerwiec 22, 2006, 09:20:19
Przynajmniej szczery. Chociaż wiem, że to teraz takie niepopularne, dlatego nie ma nic dziwnego waszych reakcjach. Lepiej kiedy ktoś ogłasza wszem i w obec jaki to jest masta koda i co to on nie potrafi / nie zrobił / nie zrobi :)

Tak już jest ten świat skonstruowany, zupełnie niezależnie od tego, że to "teraz takie niepopularne" :).

Golab: wejdź na jakiś portal pracy, np. pracuj.pl i poczytaj o zasadach pisania CV/listu motywacyjnego - to samo stosuje się do profesjonalnych i amatorskich projektów :).

Duras

• Gość
# Czerwiec 22, 2006, 19:13:47
Patrz tu:

http://forum.warsztat.gd/index.php/topic,1139.0.html

Bedziesz pracowal z doswiadczonymi ludzmi nad dosyc duzym i ambitnym projektem, co wazne bedziesz mogl programowac pod linuxem (Nebula 2 takze jest napisana na tego OS'a), wszytkie Twoje umiejetnosci sie nam przydadza, a w szczegolnosci:

+ programowanie sieciowe
+ programowanie pod linuxem
+ C++