Autor Wątek: Project creation failed - VS2010  (Przeczytany 1265 razy)

Offline Zombiak

• Użytkownik

# Maj 23, 2009, 23:42:03
Nowy Visual = nowy problem. Z jakiś przyczyn próba utworzenia innego projektu niż C++ lub C# kończy się takim komunikatem jak powyżej (oczywiście języki są zainstalowane). Wszelkie sposoby znalezione w Google mające rozwiązywać problem w wersjach np. 2005 czy 2008 nie skutkują. Co ciekawe mając zainstalowany Visual Assist X można było utworzyć tylko projekt c++, ale już go odinstalowałem, bo był pierwszym podejrzanym. Ma ktoś jakikolwiek pomysł, co może być przyczyną problemu i jak go wyeliminować?

//EDIT: Po doinstalowaniu SQL Servera (myślałem, że może brak tego jest przyczyną) projektu C# również nie można utworzyć. Tylko C++ działa.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2009, 00:08:19 wysłana przez Zombiak »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Maj 24, 2009, 10:45:41
A jaka jest przyczyna, że używasz VS2010, a nie VS2008? Chciałeś skosztować nowych błędów od Microsoftu? No to masz ;). Takie niespodzianki zwykle czyhają na tych, którzy nie mogą się doczekać finalnych wersji produktu.

poopa

• Gość
# Maj 24, 2009, 11:23:14
Bez nich, bez tych masochistow, wiekszy syf bys dostal na talerzu.  ;)

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Maj 24, 2009, 12:22:46
Bez nich, bez tych masochistow, wiekszy syf bys dostal na talerzu.  ;)

Są dwa rodzaje masochistów: jedni zgłaszają problem do Microsoftu, drudzy na forum o programowaniu gier. Jak myślisz, którzy bardziej przyczyniają się do zmniejszenia syfu? :P

Offline Zombiak

• Użytkownik

# Maj 24, 2009, 13:15:27
Oj Złośliwiec, przestań sobie wytwarzać własną rzeczywistość, bo nawet nie wiesz czy zgłosiłem błąd do bug reporta. Tak się składa, że nie tylko ten zgłosiłem (jest jeszcze z designerem, który wali exceptionem w projekcie c++/cli). Widzę, że podbijanie licznika postów i bluzganie na Microsoft skutecznie wydłuża twoje ego.

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Maj 24, 2009, 14:05:33
Nie bluzgam na Microsoft (nie ma programu bez błędów), tylko dziwię się twojej naiwności. Bierzesz jakąś betę i oczekujesz, że będzie ona działać jak finalny produkt.

Offline Capad

• Użytkownik

# Maj 24, 2009, 14:09:09
Nie bluzgam na Microsoft (nie ma programu bez błędów), tylko dziwię się twojej naiwności. Bierzesz jakąś betę i oczekujesz, że będzie ona działać jak finalny produkt.

Jakby to był Release Candidate to można by było oczekiwać czegoś więcej :)