Autor Wątek: ach ten visual  (Przeczytany 1194 razy)

bs.mechanik

• Gość
# Maj 18, 2009, 21:53:02
hej!
Pisze sobie własną 'liblary', piszę sobie funkcje, przyszedł czas na createAppliaction. Na załączonym rysunku widać że moja 'namespace' to funkcja(!) a do tego z bardzo dużą ilością parametrów... ;).

Mieliście coś podobnego?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Charibo

• Moderator

# Maj 18, 2009, 21:56:13
Bug jak każdy inny. Ogólnie, Intellisense w Visual Studio zasadniczo ssie. :)

bs.mechanik

• Gość
# Maj 18, 2009, 22:38:33
Nie no, nie jest takie koszmarne. W kilku rzeczach bardziej podoba mi sie od VAXa. Przede wszystkim nie rzuca się po oczach - siedzi sobie spokojnie w tle, a podpowiedzi nie pokazują się za każdym nasicnięciem klawisza (dla mnie osobiście to zaleta). Wybór nie trzeba zatwierdzać enterem, tylko można sobie dalej pisać i w sumie jest bardziej stabilne - przynajmniej ja mam takie odczucia ;)

Miejmy nadzieje, że lista ficzerów w vs2010 będzie znacznie większa dla IS ;]

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Maj 18, 2009, 23:15:28
Ten błąd, że podpowiadanie w Visual C++ się skaszani zdarza się bardzo często i chwała Microsoftowi za to, że wtedy co najwyżej pokazują się śmieci na żółtym tle, a nie wysypuje się całe IDE.

Natomiast co do Visual AssistX, to jest 100x lepszy od IntelliSense i można go sobie skonfigurować wg swoich upodobań, tak że wcale nie musi się bardzo naprzykrzać.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Maj 20, 2009, 14:19:27
Ten błąd, że podpowiadanie w Visual C++ się skaszani zdarza się bardzo często i chwała Microsoftowi za to, że wtedy co najwyżej pokazują się śmieci na żółtym tle, a nie wysypuje się całe IDE.
*khem* eclipse.org *kaszl kaszl*

Offline Wosiu

• Użytkownik

# Maj 20, 2009, 17:19:41
Czasami się tak zdarza że pożądany program nagle posiada bug.