Autor Wątek: jak wypakować plik winrar nie znając hasła?  (Przeczytany 9322 razy)

Offline Avaj

• Użytkownik

# Maj 30, 2009, 22:48:36
Myślałem, że hasła są po to żeby chronić dane przed niepowołanymi ludźmi, widać czasy się zmieniły i hasła służą do tego żeby je łamać -_-

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

this

• Gość
# Maj 30, 2009, 23:11:50
Myślałem, że hasła są po to żeby chronić dane przed niepowołanymi ludźmi, widać czasy się zmieniły i hasła służą do tego żeby je łamać -_-
Myślałem, że prawo sjest po to żeby chronić obywateli przed niepowołanymi ludźmi, widać czasy się zmieniły i prawo służy do tego żeby je łamać.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Maj 30, 2009, 23:13:32
Odpaliłem parę miesięcy temu program WinRar Password Recovery. Archiwum było bardzo mi wręcz niezbędne - dane personalne moich kontrahentów itp.

Tym cytatem skończmy offtop o prawie i moralności.

Offline Avaj

• Użytkownik

# Maj 30, 2009, 23:27:25
Odpaliłem parę miesięcy temu program WinRar Password Recovery. Archiwum było bardzo mi wręcz niezbędne - dane personalne moich kontrahentów itp.

Tym cytatem skończmy offtop o prawie i moralności.
Jak można zapomnieć hasła do "niezbędnych i ważnych rzeczy"? Jak zapomnisz hasła do konta w banku to też się zapytasz jak można je złamać?

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Maj 30, 2009, 23:37:52
Do banku możesz zwykle iść z dowodem osobistym, anulować stare hasło i poprosić o nowe. A jak stracisz hasło do dawnych danych, to chcesz te dane odzyskać i o tym ten temat.