Autor Wątek: Tworzenie gry - zebranie zespołu  (Przeczytany 5863 razy)

Offline Charibo

• Redaktor

# Kwiecień 13, 2009, 19:36:34
Projektant (a.k.a game designer) to nie jest ktoś kto wymyśla nazwy klas i ich powiązania. ;P

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline menajev

• Użytkownik
    • Karate Inowrocław

# Kwiecień 13, 2009, 20:45:18
Duzo ludzi tutaj wrzuca ogloszenia odnosnie ludzi do teamu i jestem ciekaw jaki jest odzew grafikow.
Pewnie zależy to od tego, jak bardzo się 'zareklamujesz' (wcześniejsze projekty + stopień okończenia tego, do którego rekrutujesz), ale do mojego zgłosiła się tylko jedna osoba. W dodatku z tego forum, a nie z max3d. A na polskim forum blendera rejstrujesz się mailem - do dziś nie doczekałem się odpowiedz.

Offline konradkulma

• Użytkownik

# Kwiecień 19, 2009, 04:39:21
Jeszcze nie dawno stwierdziłem, że przyłączyłbym się do jakiejś grupy, ale ponieważ nic mi nie wiadomo, żeby Toxic prowadził jakiś projekt, to zacząłem coś tworzyć na własną rękę z Antoni'm.
Wniosek z tego taki, że trzeba się pokazać z dobrej strony jako sprawdzony przywódca, który potrafi skończyć projekt (przywołany Toxic z projektem ShadowClones).

OT

TOXIC - szefuje teraz jednemu Ciekawemu :P projektowi. Dawał nawet niedawno ogłoszenie na tym że forum....

Offline fenrill

• Użytkownik
    • Infernal Reality

# Kwiecień 24, 2009, 19:15:42
Jak ktoś kuma coś z 3D albo javy to zapraszam do projektu mojej grupy:D www.infernalreality.pl look @ forum