Autor Wątek: Szukam pomysłu na grę casual/india  (Przeczytany 6139 razy)

Offline micran

• Użytkownik
    • Micran - Warsztat

# Marzec 29, 2009, 22:55:00
jakie produkcje wczesniej ukonczyles w 100%? jak chcesz ukonczyc ten projekt to raczej nastaw sie ze latwo nie bedzie, gdzy NIE DA sie zrobisz czegos szybko i dobrze.

Tak z boku: To zdania zaczyna się od dużych liter, na tej stronie działają także polskie litery.

A wracając do wypowiedzi:
# Kółko i krzyżyk - 400% ukończenia (pascal, delphi(graficznie), c++(terminal), c++(VS))
# Parenaście stron internetowych robione każda w 1h.  - klient zadowolony to i chyba da się
# Przeszło 100 projektów programów użytkowych w których był ciasno ustawiony deadline, tylko 1 projekt nie został ukończony. Reszta się nie uskarża więc też chyba dobrze.

Doświadczenie jest więc nie ma obaw. Tak łatwo może nie będzie, szybko - a kto mi nie da?? Dobrze - zawsze musi być dobrze. A czy to się sprzeda to inna sprawa, są projekty wielkich firm które także się nie sprzedają.

Pomysłów już nie potrzebuje, mam już swój. Tzw. "MULTIGRA" połączy parę klimatów z różnych typów gier.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Marzec 29, 2009, 22:58:53
Tak z boku: To zdania zaczyna się od dużych liter, na tej stronie działają także polskie litery.

Tak z środkowego dołu: zdania zaczynamy od liter wielkich. Duża litera jest taka: [size=8]a[/size]. :)

Offline micran

• Użytkownik
    • Micran - Warsztat

# Marzec 29, 2009, 23:05:55
Tak z środkowego dołu: zdania zaczynamy od liter wielkich. Duża litera jest taka: [size=8]a[/size]. :)

Daj sobie spokój i za słowa nie łap, i lepiej nie wkurzaj. Zawsze mówię i piszę z dużych liter, po prostu tak się nauczyłem - to samo znaczenie co dla ciebie z wielkich.
Wielka to też taka litera [size=10]a[/size].

Ja się przyzwyczaiłem do tego że piszę i mówię "dużych".

Offline rm-f

• Użytkownik
    • Tu trolluje

# Marzec 29, 2009, 23:06:43
# Parenaście stron internetowych robione każda w 1h.  - klient zadowolony to i chyba da się
Ciekawe, dawaj linki. :)

Zawsze mówię i piszę z dużych liter, po prostu tak się nauczyłem - to samo znaczenie co dla ciebie z wielkich.

A ja piszę rurzowy, po prostu tak się nauczyłem!

#mod_team
Sorry za offtopic ale bardzo mnie to ciekawi.
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2009, 23:09:03 wysłana przez rm-f »

Offline micran

• Użytkownik
    • Micran - Warsztat

# Marzec 29, 2009, 23:11:50
Ciekawe, dawaj linki. :)

No sorry czy ja wróżka jestem?
Ja byłem tylko wykonawcą kodu na zlecenie firmy której nie będę reklamował (bo i pewnie nie znana jest).  $ wziąłem to dalej co z tym się działo mnie nie interesowało. Były to bardzo proste stronki. Średnio wychodziło 1h.
Robiliśmy 4 stronki dziennie w ciągu 5h w tym h miałem przerwy. Jak kod a obok kolega(grafik) ciął odpowiednio narysowane już wcześniej szablony stronek(Corel). Strony wymagały HTML + PHP (najczęściej tylko sesje lub czas na stronie aby sie ukazywał)

//edit:
#Kurak: To zależy jak kogo uczono, ale jak się ktoś chce doczepić to zawsze próbuje. Niech próbuje, a jak mu odwinę to się przekręci ze 2 razy i się zastanowi czy warto.

//edit 2:

Zawsze mówię i piszę z dużych liter, po prostu tak się nauczyłem - to samo znaczenie co dla ciebie z wielkich.

A ja piszę rurzowy, po prostu tak się nauczyłem!

I ty piszesz że nie prowokujesz??! Normalnie jak bym tam stał koło ciebie to bym ci przywalił.
Po pierwsze: Mod, a robi offtop
Po drugie: Piszę jak jest
Po trzecie: A kogo to interesuje tak szczerze?? Pisz sobie te zdania z różowych liter na początku
Po czwarte: rurzowy - 2 błędy w jednym wyrazie, brawo!
Po piąte: Krzyk, ooo jednak coś chyba masz do mnie?
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2009, 23:19:19 wysłana przez micran »

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Marzec 29, 2009, 23:26:21

OK, z pisaniem pół biedy. PWN też ma swoje słabsze dni. :) Ale możesz opisać jak mówisz z dużych liter? :D Ciekawość mnie zżera. ;)

Offline micran

• Użytkownik
    • Micran - Warsztat

# Marzec 29, 2009, 23:31:48

OK, z pisaniem pół biedy. PWN też ma swoje słabsze dni. :) Ale możesz opisać jak mówisz z dużych liter? :D Ciekawość mnie zżera. ;)

Mówię : "Że piszę się z dużych liter" , wow trudno zrozumieć. Co za gość.  Zawsze mówię tak do kogoś (lepiej zrozumieć ??)

Offline rm-f

• Użytkownik
    • Tu trolluje

# Marzec 29, 2009, 23:33:04
No sorry czy ja wróżka jestem?

Idealnie, tak jak się spodziewałem kolejny trafiony zatopiony.

I ty piszesz że nie prowokujesz??! Normalnie jak bym tam stał koło ciebie to bym ci przywalił.

Wątpię, poza tym czy to nie jest groźba karalna?

Po pierwsze: Mod, a robi offtop
Ja, kiedy gdzie co, aa.. #mod_team to był zwrot do moderatorów :O

Po czwarte: rurzowy - 2 błędy w jednym wyrazie, brawo!
:D :D :D :D ...o boże

Po piąte: Krzyk, ooo jednak coś chyba masz do mnie?
:D :D :D :D :D :D :D

#topic

Podzielisz się z nami jak znaleźć pomysł na ten typ gier? Bardzo mnie interesuje produkcja takich gier więc mógłbyś opisywać codzienne minutowe zmagania z grą?

Offline ftorek

• Użytkownik

# Marzec 29, 2009, 23:35:48
micran - nie odpowiadaj na zaczepki to nie bedziesz mial takiego offtopa w temacie. skoro juz masz pomysl (o czym piszesz wyzej) to zamknij ten caly watek (ktory mial sie odnosic 'szukania' pomyslu)

a tak ogolnie - masakra co wy tu wszyscy wypisujecie! nie bede owijal w bawelne i powiem jedno: mentalna gowniazeria... do moderacji i to predko bo bedzie wstyd

pozdrawiam z mieszanymi uczuciami
f.

Offline revo

• Użytkownik

# Marzec 29, 2009, 23:45:07
Zamknąłem. To co zaczęło się tu dziać przechodzi ludzkie pojęcie.

micran -- upomnienie za wulgarne zachowanie -- nie obchodzi mnie czy ktoś Cię prowokuje czy nie
rm-f -- upomnienie za przesadne prowokowanie micrana