Autor Wątek: Jaki program użyć do komplikacji allegro  (Przeczytany 1379 razy)

Offline Adro

• Użytkownik

# Marzec 06, 2009, 20:18:36
Hej,Pobieram w tej chwili C++ Builder 6 Personal i chciałbym was spytać czy ten program pozwoli w komplikacji allegro? ponieważ, na delphi-cpp próbowałem ale się nie da proszę o pomoc zostaliście mi tylko wy.Chodzi tylko gdzie komplikować allegro?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

zerlo

• Gość
# Marzec 06, 2009, 20:21:10
Wszędzie. Trochę lamerski temat.

Konsolidacja.

Offline Adro

• Użytkownik

# Marzec 06, 2009, 20:24:05
Wiem wiem lamie ale jak mam szukać internet słabo chodzi ja z trudem piszę.
Potrzebuje szukałem znalazłem tylko C++ builder,Ogre czasu na to nie mam aby czekać
60 minut na wyczytywanie strony ale nie aż 60 min powiedzmy 10 minut.Proszę
Podajcie tylko nazwę programu to nie jest lamerskie tylko pytanie sam bym
poszukał jak bym mógł a szukałem.

zerlo

• Gość
# Marzec 06, 2009, 20:28:14

zerlo

• Gość
# Marzec 06, 2009, 21:00:26
To jest postawa! Allegro za latwe, wiec trzeba je komplikowac. Wszystko dla rozwoju.

Offline revo

• Użytkownik

# Marzec 06, 2009, 21:49:26
Wszędzie. Trochę lamerski temat.

Skoro tak uważasz, to kliknij następnym razem w 'Zgłoś do moderatora'. Nie ma już licznika postów, nie ma po co nabijać bezsensownych postów ;) Następnym razem takie uwagi będą traktowane banem na 24h.

Hej,Pobieram w tej chwili C++ Builder 6 Personal i chciałbym was spytać czy ten program pozwoli w komplikacji allegro? ponieważ, na delphi-cpp próbowałem ale się nie da proszę o pomoc zostaliście mi tylko wy.Chodzi tylko gdzie komplikować allegro?

Takich informacji szukaj na forum allegro.

Z sugestii: jeżeli nie masz żadnego sensownego powodu, żeby trzymać się C++ Buildera, to radzę pobrać Visual C++ w wersji Express (darmowe do dowolnych zastosowań).

Temat zamykam, żeby więcej nie komplikować.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 21:50:58 wysłana przez revo »