Autor Wątek: Warsztat Summer of Code 2008  (Przeczytany 23722 razy)

Offline krajek

• Użytkownik

# Lipiec 15, 2008, 15:33:59
Witam.

Chciałbym jakoś zapoczątkować dyskusję o tegorocznym WSoC'u. Jak wiadomo pierwsza edycja okazała się dość owocna, tak też zapewne warto kontynuować inicjatywę. Tak więc na początek garść pytań :
  • Czy będą chętni?  ;)
  • Jak jest dla was najwygodniejszy termin?
  • Czy zasady z poprzedniej edycji zostają nieruszone?
Osobiście proponowałbym cały sierpień i wrzesień a zasady zostawić takie jak rok temu. Co wy na to?

//EDIT:

Być może nie wszyscy wiedzą czym w ogóle jest Warsztat Summer of Code. Jest to jedna z edycji naszego warsztatowego compo, czyli konkursu w programowaniu gier. Będzie to edycja dłuższa niż zwykłe compo, przypuszczalnie 2 miesiące bądź więcej. Jest to świetna okazja do ukończenia gry. Rywalizacja z innymi programistami i nieprzesuwalny termin dają wiele motywacji do wytrwałej pracy.
Strona warsztatowego compo : http://www.warsztat.gd/compo/
Zasady poprzedniej edycji Warsztat Summer of Code : http://www.warsztat.gd/compo/summer2007/index.html
Wyniki poprzedniej edycji Warsztat Summer of Code : http://www.warsztat.gd/compo/edycje.php?x=view&id=86
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2008, 20:29:46 wysłana przez krajek »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Konon

• Użytkownik

# Lipiec 15, 2008, 15:42:41
Ja się zgłaszam. ;)
Sierpień i wrzesień są jak najbardziej ok  (Chociaż można byłoby już zacząć.  :D).
Zasady mogą zostać takie, jakie były rok temu.

Offline prophet

• Użytkownik

# Lipiec 15, 2008, 15:53:17
Może organizatorzy postarają się o jakiegoś sponsora? Do wygrania np. jakaś książka albo gra. Nie sądzę, żeby były z tym jakieś znaczne problemy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2008, 15:56:43 wysłana przez Notorious »

Offline Kaszuba

• Użytkownik
    • Blog

# Lipiec 15, 2008, 16:04:26
Mi też najbardziej pasuje siepień i wrzesień(o ile wezme udział :P )

maxest

• Gość
# Lipiec 15, 2008, 16:07:44
Mi w sumie pasuje już teraz, choć wątpie byśmy sie wyrobili z grą do końca wakacji.
Aczkolwiek udział w czymś takim bardzo motywuje do pracy ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2008, 16:09:15 wysłana przez bs.mechanik »

Offline Anonim

• Użytkownik
    • Anonim's Page!

# Lipiec 15, 2008, 18:02:33
Ja na pewno wystartuję  ;)! Najlepszy termin to od 20 lipca (koniec World Compo) do 31 września np. Wg. mnie to byłby dobry termin.

maxest

• Gość
# Lipiec 15, 2008, 19:11:48
Ano, do 31 wrzesnia to bylby bardzo dobry termin

Offline dynax

• Użytkownik

# Lipiec 15, 2008, 19:38:09
Ja proponuję od sierpnia do września. Tylko zeby się zaczeło 14 sierpnia. Bo wcześniej jestem w tunezji  ;D

Offline taki_tam

• Użytkownik

# Lipiec 15, 2008, 19:43:50
Extra...  :-\
A mi umowa z dostawcą internetu kończy się 19 lipca (w tą sobotę...)  :'(
A tak chciałem wziąć udział w tym kompocie. Cały rok czekałem.
Ale jakby mi się udało załapać to jest już narzucony jakiś typ gry?

maxest

• Gość
# Lipiec 15, 2008, 20:15:43
Ano, do 31 wrzesnia to bylby bardzo dobry termin
a moze lepiej do 30 lutego? Na to samo wyjdzie :P

Offline krajek

• Użytkownik

# Lipiec 15, 2008, 20:18:31
@taki_tam:
Możesz grę zrobić, a potem wysłać u kolegi albo z kafejki internetowej(o ile jest jeszcze coś takiego w ogóle).  Tematyka gry jest dowolna. Zasady z poprzedniej edycji: http://www.warsztat.gd/compo/summer2007/index.html.

@niuteq Możesz rozwinąć swoją myśl? Na razie trwa dyskusja nad terminem, jeśli masz jakieś inną propozycję niż do końca września to ją podaj, najlepiej z krótkim uzasadnieniem.

@down:niuteq,Kaszuba : hehe, ale wtopa  :D.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2008, 20:32:28 wysłana przez krajek »

Offline Kaszuba

• Użytkownik
    • Blog

# Lipiec 15, 2008, 20:25:14
@taki_tam:
Możesz grę zrobić, a potem wysłać u kolegi albo z kafejki internetowej(o ile jest jeszcze coś takiego w ogóle).  Tematyka gry jest dowolna. Zasady z poprzedniej edycji: http://www.warsztat.gd/compo/summer2007/index.html.

@down:niuteq Możesz rozwinąć swoją myśl? Na razie trwa dyskusja nad terminem, jeśli masz jakieś inną propozycję niż do końca września to ją podaj, najlepiej z krótkim uzasadnieniem.

Sprawdz sobie ile dni ma wrzesień ;)

maxest

• Gość
# Lipiec 15, 2008, 23:24:13
Jesli regulamin jak w poprzedniej to może tym razem mi się uda wystartować (przesyt ogórków :>) :)

maxest

• Gość
# Lipiec 15, 2008, 23:57:06
a moze lepiej do 30 lutego? Na to samo wyjdzie Tongue
Nie moja wina, zasugerowalem sie tym, co moj poprzednik napisal :P. W kazdym razie wiadomo, ze chodzilo nam o koniec miesiaca. Nastepnym razem napisze "do 1 pazdziernika" :P

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Lipiec 16, 2008, 00:52:35
Nowy WSOC? Czemu nie. Ogłosić start to nie problem. Mogę zrobić odpowiednie ogłoszenie w najbliższych dniach. Koniec będzie wraz z końcem września i wtedy jako pracę konkursową każdy pokaże po prostu grę, którą zakodował w ciągu wakacji.