Autor Wątek: Warsztat Summer of Code 2007  (Przeczytany 12408 razy)

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Lipiec 19, 2007, 11:50:38
Dzial poświęcony jest całowakacyjnej edycji konkursu w programowaniu gier Compo o nazwie Warsztat Summer of Code 2007.

Więcej informacji: http://www.warsztat.gd/compo/summer2007/index.html

Można tu zakładać osobne tematy na każdy projekt który dany programista czy zespół pisze jako pracę konkursową, aby informować o postępach, pokazywać screeny czy cokolwiek kto chce.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline mentor

• Użytkownik

# Sierpień 29, 2007, 13:26:44
Hmm, a czy możnaby zrobić demo gry? Bo nie zdążylibyśmy zrobić pełnej wersji przed 30 września.

Offline Riddlemaster

• Użytkownik
    • Moja strona domowa

# Sierpień 29, 2007, 13:40:10
A jednak - można. Z tego co było w wątku na ten temat jasno wynika, że ma to być grywalna gra, ale niekoniecznie w pełnej wersji.

Offline Reg

• Administrator

# Sierpień 30, 2007, 11:25:24
Cokolwiek co będzie można nazwać grą można wysłać. Prace nieraz były niedokończone, a więc jeśli twoja będzie w jakimś stopniu dokończona, choćby była tylko demem czegoś co potem chcesz dokończyć (i wydać? :)) to będzie dobrze.

Offline REGi

• mod team ^_^
  • Użytkownik
    • 2DEV

# Wrzesień 02, 2007, 13:46:23
kiedy będą wyniki?? bo na stronie COMPO cicho :) http://www.warsztat.gd/compo/news.php?x=view&id=546

Offline Kurak

• Użytkownik

# Wrzesień 02, 2007, 13:50:01
kiedy będą wyniki?? bo na stronie COMPO cicho :) http://www.warsztat.gd/compo/news.php?x=view&id=546
Przecież jest jeszcze miesiąc do końca :)

Offline REGi

• mod team ^_^
  • Użytkownik
    • 2DEV

# Wrzesień 02, 2007, 13:51:38
ups :P faktycznie, zapomniałem się ;)

Offline toxic

• Użytkownik

# Wrzesień 03, 2007, 23:39:32
Witam!

w zasadach WSoC, w http://www.warsztat.gd/compo/summer2007/index.html jest napisane:

"Praca zespołowa jest dozwolona, do 4 zarejestrowanych osób w zespole."

mam taki problem, ze sobie pisze gierke, od czerwca i wyglada, ze grywalna wersja bylaby przed 30wrzesnia - chcialem puscic ja na compo, ale przy projekcie przewinelo mi sie lacznie jak teraz patrze az 7 osob (wlacznie ze mna)

czy ja cos takiego moge zglosic na konkurs? :-)

pozdrawiam

Offline Reg

• Administrator

# Wrzesień 04, 2007, 00:00:47
Tak, możesz, ale wybierz których uczestników zgłosisz do wpisania do bazy danych. Możesz na przykład, tak jak to się robi w zwykłym jednoosobowym Compo, zgłosić samych koderów. Wszyscy będą wypisani w Creditsach w grze, w Readme itd.

Offline snakeo

• Użytkownik

# Wrzesień 04, 2007, 00:59:02
^Niedlugo dojdzie tutaj do czegos takiego ze CD Project Red Studio zglosi Wiedzmina, pisze co prawda osob powiedzmy 100, ale zarejestruja sie 4ry w creditsach ;] (albo Afterfall)

edit:
Ok, rzeczywiscie przewinelo, a pracowalo caly czas to roznica, troche przesadzilem. (To w odpowiedzi na post ponizej)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2007, 01:08:30 wysłana przez snakeo »

Offline Porke

• Użytkownik

# Wrzesień 04, 2007, 01:04:58
Pociągnę jeszcze trochę tą dygresję nt. liczby uczestników :P

Kwestia też tego typu co toxic miał na myśli mówiąc 'przewinęło się'... Jeśli oznacza to że te osoby wykonały jakieś marginalne elementy produkcji to nie ma problemu, poza tym, albo 'formalnie' wszystko było w porządku orgamnizatiorzy musieliby każdy zespół który zadeklarował więcej niż 4 uczestników dokładnie przeegzaminować z tego kto jakie prace wykonał, aby móc stwierdzić czy istotnie tylko te osoby się 'przewinęły'... A to chyba 'średnio' miało by sens

Offline dx0ne

• Użytkownik
    • Pierdoły od dx0ne'a

# Wrzesień 04, 2007, 01:55:45
w tej skali konkursu wszelkie ograniczenia nie licząc czasu robią więcej szkody niż pożytku

Offline Reg

• Administrator

# Wrzesień 04, 2007, 10:32:59
Sugerujecie że liczba uczestników powinna być nieograniczona, każdy może zgłosić że pracę pisało po 100 osób a ja mam wszystkich wpisać do bazy i wszystkim dać te punkty które dostała praca i zaliczyć zwycięstwo? To ograniczenie jest czysto techniczne. Mogę je znieść jeśli chcecie, ale nie jestem za tym. Jakiś porządek musi być :)

Offline toxic

• Użytkownik

# Wrzesień 07, 2007, 02:34:03
ok, to ja tak jak Reg mowi zglosze swoja prace - uznaje ze to nie bedzie przegiecie, bo o ile bez tych osob bym sobie nie poradzil (albo poradzil gorzej) to rzeczywiscie mysle, ze daloby sie nas skompresowac do 4osobo-dni a moze i mniej :-)

pozdrawiam i ide zalozyc sobie osobny watek

Offline Reg

• Administrator

# Wrzesień 20, 2007, 11:30:25
UWAGA!!!

Duże pliki trudno będzie przesyłać e-mailem, który jest coraz bardziej zawodny. Tak więc prosiłbym wszystkich uczestników:

- Upewnić się jakąś drogą, że praca do mnie dotarła.
- Prace można przysyłać mi na emial lub na inne sposoby - przez GG, Skype albo IRC DCC (chociaż te usługi z niewiadomych przyczyn wciąż szwankują, mimo że mam przeforwardowane odpowiednie porty) albo wystawić gdzieś na WWW czy FTP, żebym sobie ściągnął.

Kontakt do mnie:
sawickiap[małpa]poczta[kropka]onet[kropka]pl
regedit[małpa]regedit[kropka]gamedev[kropka]pl
Gadu-Gadu: 2272474
IRC: #warsztat @ PolNet
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2007, 12:21:47 wysłana przez Reg »