Autor Wątek: Polska Platforma z zasobami do gier Online  (Przeczytany 757 razy)

Offline CVOD

• Użytkownik

# Styczeń 19, 2020, 19:58:16
Witam, nie wiem do którego działu zaliczyć ten temat ponieważ dotyczy on, grafiki, programowania, kursów, szablonów dzwięków, muzyki itd. czyli wszystkim co potrzebujemy do tworzenia gier.

Na samym początku tworzyłem bloga, poźniej własny sklep z assetami, jednak stwierdziłem że sklep zostanie rozszerzony o możliwość rejestracji dla innych i uploadowanie własnych materiałów, darmowych lub płatnych.
Ponieważ zamysł jest taki że to użytkownicy rozbudowują tą platformę, jeśli ktoś jest chętny i chce dzielić sie swoją twórczością zapraszam do skontaktowania się pod mailem constructvod@gmail.com

W chwili obecnej Cały szkielet strony jest i działa, swoje materiały już udostepniłem na tą chwilę sie nie chwalę linkiem, ponieważ kilka poprawek musze nanieść, jakąś domenę kupić.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Kyroaku

• Użytkownik

# Styczeń 19, 2020, 21:10:11
W chwili obecnej Cały szkielet strony jest i działa, swoje materiały już udostepniłem na tą chwilę sie nie chwalę linkiem, ponieważ kilka poprawek musze nanieść, jakąś domenę kupić.
Jeśli prototyp działa, powinieneś go jak najszybciej udostępnić, żeby jak najszybciej dostać informacje zwrotne o tym co jest do poprawy, co do zmiany, a czego brakuje. Największym błędem jest w ogóle próbować przewidzieć co użytkownikowi się spodoba, albo jaki ficzer będzie dla niego najistotniejszy :) Każdy użytkownik to dla Ciebie potencjalny, darmowy tester.